Rimmel Magnif Eyes Mono Eye Shadow 8 Crowd Surf 3,5 g

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• pěkný odstín - ve skutečnosti světlejší než je na obrázku
    • dlouhá výdrž
  • , zakoupeno v Parfemy.cz

• Konečně jsem našla barvu, kterou již dlouhodobě v maloobchodu nemají.
  • , zakoupeno v Krasa.cz

Používala jsem je mnoho let a již delší dobu nejsou v žádném obchodě k sehnání. Zvolila jsem e-shop a udělala jsem dobře. Spokojenost.

Druh
oční stíny
3.5 g
Objem
3.5 ml
Odstín
008 Crowd Surf

Díky novým očním stínům MagnifEyes budete královnou po celý den! Vyzkoušejte i další produkty značky Rimmel !

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• pěkný odstín - ve skutečnosti světlejší než je na obrázku
    • dlouhá výdrž
  • , zakoupeno v Parfemy.cz

• Konečně jsem našla barvu, kterou již dlouhodobě v maloobchodu nemají.
  • , zakoupeno v Krasa.cz