Maybelline Color Tattoo 24h oční stíny 5 Eternal Gold 4 g

• Nepřilne
    • Flekatí
    • Nejde vrstvit
    • Drží ale flekaté

Bez primeru, s primerem, mastné, suché, nic nefunguje. A nanášet jako linku neeee. Za mě škoda peněz. Díky bubu že jsem si koupila jen jeden odstín.

• Hezky drží

Objem
4 ml
Odstín
05 Eternal Gold

Odvažte se nosit náš nejdéle trvající oční stín.

Naše inkoustová technologie vytváří extra syté barvy.

Krémový gelový oční stín pro tu nejživější barvu, která vydrží.

Zvolte si 24 hodinové oční stíny.

• Inkoustová technologie vytváří 24 hodinové oční stíny pro nejintenzivnější a dlouhotrvající výsledek.
  • Snadno aplikovatelné krémové složení pro zářivé barvy.
  • Testováno očním lékařem. Bezpečné pro citlivé oči a pro uživatele kontaktních čoček.

• Není mastný
    • Nepřilne
    • Flekatí
    • Nejde vrstvit
    • Drží ale flekaté

• Hezky drží
    • Dělá fleky

• krásná přirozená a přitom výrazná barva
    • vydrží celý den
    • neslévá se do linek a záhybů
    • snadno se nanáší (lepe prstem než štětcem)
    • snadno odličuje
    • velké množství očního stínu v kalíšku

Krásná sytá a jasná barva. Vydrží celý den a krásně kryje. Snadno se nanáší - nejlépe pouze prstem. Na denním světle vypadá krásně. Na oku kombinuji ještě s odstínem Pink Gold nebo On and on Bronze.

• Možno nanášet prstem i štětcem
    • Použití jako stíny, nebo jako linka
    • Voděoddolné
    • Výdrž
    • Neslévá se
    • Horší konzistence než ostatní Color Tatto - špatně chytá

Tento odstín je dost jiný, než ostatní Color Tattoo.. má prostě jinou konzistenci. A zatímco ty ostatní se dají použít i jako podkladová báze pod práškové stíny, tak přes tento to vypadá hodně děsivě! Takový podivný nános, který začne praskat. Přitom s těmi růžovými nebo červenými to dělám běžně a bez problému.

Taky se narozdíl od ostatních odstínů špatně roztírá, a mám pocit, že nepokryje celé víčko. Nakonec jsem pro něj našla využití - přes hnědé stíny lehce nanést doprostřed oka - to se tak krásně vytvaruje a dodá to středu oka krásný lesk a třpyt. Ideální pro oživení hnědých kouřovek.

Color tattoo jsou voděoddolné :) doporučuji ale jiné odstíny ;)

• výdrž, celý den
    • barvy
    • nezaléza do vrásek

Nejlepší oční stíny, které jsem kdy měla. Mají velký výběr a barvy jsou opravdu krásné. Navíc stíny vydrží na oku celý den, tedy alespoň mně. Nezalézajé do vrásek a drží na oku. Cena se pohybuje kolem 150 korun, což mi přijde normální. Stíny doporučuji.

• Pigmentace
    • Výdrž
    • Kvalita

Jsou skvělý! Tahle zlatá je taková studená no a je woow! Akorát ta cena ..:D Njn ale vyplatí se to :)